Walckierstraat 7
8660 De Panne
+32 58 42 99 00
Walckierstraat 7
8660 De Panne
+32 58 42 99 00
Is er parkeergelegenheid beschikbaar bij Hotel Villa Select De Panne? Ja.
Als je een hotel in De Panne zoekt met een autostaanplaats dan ben je bij ons aan het juiste adres. We vinden dat een plaats in onze ondergrondse parking een pluspunt is die de beleving van je vakantie kan verbeteren.
Ga jij graag met de wagen een weekendje of midweek weg? Bij Hotel Villa Select kun je parkeren om te laden en te lossen. Daarna dient de wagen geparkeerd te worden.
Bij reservering kun je optioneel een parking vlak bij het hotel reserveren of je kunt kiezen om een gratis parking te zoeken wat verder van het hotel weg.
Tijdens het hoogseizoen is parkeren in De Panne niet zo makkelijk.
Zoek je een hotel met parking in De Panne dan raden we aan om je parkeerplaats vooraf bij ons te reserveren samen met de overnachting.
© B&D Services - Walckierstraat 7 - 8660 DE PANNE - BELGIE
tel: ++32 (0)58 42.99.00 - BTW BE 0819124517
hotel De Panne : Hotel Villa Select
Disclaimer: fotos zijn ter illustratie, inrichting en opstelling van kamers kan verschillen. Reproductie of distributie van de website of de inhoud van de website voor commerciële doeleinden is verboden.
De gemeente De Panne rekent een verblijfsvergoeding aan personen die logeren in De Panne. Deze wordt apart doorgerekend aan de klant.